Haber

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Nurdağı ve Kahramanmaraş’a giderek burada vatandaşlarla görüştü.

Ülkemizi kasıp kavuran felaketin ardından deprem bölgesine giden Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Gaziantep Nurdağı ve Kahramanmaraş’ta depremzedelerin yanında oldu.

Vatandaşların gerçek ihtiyaçlarını tespit etmeye çalıştıklarını belirten Yılmazlar, Beydağ halkının bölgeye yardımlarını getirdiğini ifade etti.

Bölgede yardımın ulaşamadığı bölgelerin olduğunu belirten Yılmazlar, “Duygularımız karışık. 8 kişilik ekibimizle geldik Beydağlı hemşehrilerimizin yardımlarını kardeşlerimize ulaştırdık. Özellikle Nurdağı ilçesinde hasarsız yapı yok gibi görünüyor. Gerçekten büyük bir felakete tanık olduk. Nurdağı’ndan sonra Kahramanmaraş’a gittik. Burada çok ihtiyaç var. Tüm bu ihtiyaçların karşılanması gerekiyor ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

BEYDAĞ’DAN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ

Depremin ardından Beydağ halkı çok değerli bir dayanışma örneği sergiledi. Belediyenin belirlediği alanlara tonlarca yardım ulaştırıldı. Şimdiye kadar 3 tır ve 2 kamyonet afet bölgesine gönderilmek üzere İzfaş’ın Fuar İzmir’deki toplama alanına teslim edildi. Belediye Başkanı ve beraberindekiler bugün 2 kamyoneti afet bölgesine getirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu