Teknoloji

CoD: Modern Warfare 2 Sınırlı Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak!

Kısa bir süre önce lanse edildi ve piyasaya çıktığı günden beri piyasada. Steam’in en çok satan oyunlarıliste başı Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 Önemli bir gelişme oldu. Activision, oyunu kısa bir süreliğine piyasaya sürecek. Oynaması ücretsiz yaptı. Gelin bu kampanyanın detaylarına birlikte göz atalım.

Call of Duty’nin web sitesi Call of Duty: Contemporary Warfare 2’de paylaşılan bir blog gönderisine göre, 15 Aralık 21:00 (TSI) ücretsiz olacak ve kampanya 19 Aralık’a kadar devam edecek. Oyuncular bu süreçte Call of Duty: Contemporary Warfare 2’den keyif alacaklar. bazı modlar ve haritalar erişime sahip olacaklar. Oynaması ücretsiz sürüm, ne yazık ki benzetme içermeyecek . Kampanyadan faydalanırsanız sadece online modları oynayabileceksiniz.

Ücretsiz olarak erişebileceğiniz modlar ve haritalar şu şekilde olacak:

Call of Duty: Contemporary Warfare 2 için başlatılan kampanya 4 çevrimiçi oyun modu kapsayacak. Bu modlar Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint olacak. Oyuncular bu modlara Shipment, Farm 18 veya El Asilo adlı haritalardan erişebilecekler.

Peki Call of Duty: Contemporary Warfare 2 ücretsiz nasıl oynanır?

Tüm okuyucularımızın en çok merak ettiği soru kampanyaya nasıl katılabilirim olduklarının farkındayız. Daha fazla uzatmadan başlayalım. Activision, blog yazısında Call of Duty: Contemporary Warfare 2’yi oynaması ücretsiz yapan kampanyanın hangi platformlar için geçerli olduğunu açıklıyor. açıklamıyor . Bu yüzden kendi araştırmamızı yaptık.

Call of Duty: Modern Warfare II’nin hangi platformda ücretsiz olacağı henüz paylaşılmadı ancak bu, oyunun tüm platformlarda ücretsiz olabileceği anlamına gelebilir. Bu nedenle oyun ücretsiz olur olmaz aşağıdaki platformlara göz atmayı unutmayın.

  • Oyunun Steam sayfasına erişmek için buradatıklayabilirsiniz.
  • Oyunun Battle.net sayfasına erişmek için buradatıklayabilirsiniz.
  • Oyunun PlayStation sayfasına erişmek için buradatıklayabilirsiniz.
  • Oyunun Xbox sayfasına erişmek için buradatıklayabilirsiniz.

Call of Duty Contemporary Warfare sistem gereksinimleri:

Asgari:

işletim sistemiWindows 10 64 Bit
İşlemciIntel Core i3-6100/Core i5-2500K veya AMD Ryzen 3 1200
Hafıza8GB RAM
Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon RX 470
Depolamak125GB

Önerilen:

işletim sistemiWindows 11 64 Bit
İşlemciIntel Core i5-6600K/Core i7-4770 veya AMD Ryzen 5 1400
Hafıza12 GB RAM
Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
Depolamak125GB

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu