Teknoloji

Çok Oyunculu The Last of Us için Yeni Açıklama

PlayStation Showcase 2023’ten sonra Twitter’da yayınlama Yaramaz köpekile çok oyunculu The Last of UsDetaylar burada için yeni bir açıklama yapıldı.


İlginizi çekebilir:  PlayStation Showcase 2023 Sırasında Öne Çıkanlar


2019 yılında yapılan açıklama ile söz konusu oyunun bağımsız olarak yayınlanmasına karar verildiğini öğrendik. Bununla bağlantılı olarak grubun vizyonunun geliştiği ve bu bağlamda oyunun çıkacak kadar küçük olmayacağı gösterildi. Bölüm 2 ile.

Geçen yılki Summer Game Fest etkinliğinde açıklamalarda bulunan Naughty Dog’un eşbaşkanı Neil Druckmann da ilk bilgileri verdi. Merak edilen tüm detayların 2023 yılında açıklanacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından yeni bir ekran görüntüsü daha yayınlandı.

Naughty Dog Çok Oyunculu The Last of Us Hakkında Ne Dedi?

Elbette bu oyun, PlayStation Showcase 2023 sırasında görmeyi umduğumuz şeyin ortasındaydı. Ancak onu görme şansımız olmadı. Genel olarak hayal kırıklığı olarak nitelendirilen gösterimin ardından Naughty Dog, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir açıklama yaptı.

“Birçoğunuzun The Last of Us çok oyunculu oyunumuz hakkında daha fazlasını duymak için sabırsızlandığını biliyoruz. Stüdyomuzun şimdiye kadar yaptığı işten inanılmaz derecede gurur duyuyoruz, ancak geliştirme devam ettikçe oyuna daha fazla zaman vermenin en iyisi olduğunu anladık.

Ekibimiz, yepyeni bir tek oyunculu deneyim de dahil olmak üzere proje ve geliştirme aşamasındaki diğer oyunlarımız üzerinde çalışmaya devam edecek. Yakında daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Bu açıklamada çok oyunculu The Last of Us için yeni bir detay verilmese de oyunun genel olarak daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu anlıyoruz. Ayrıca geliştirici, senaryo odaklı yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Bunun orijinal fikri mülkiyet mi yoksa 3. Bölüm mü olacağı bir tahmindir, ancak stüdyonun senaryo odaklı oyunlarda etkileyici performansını biliyoruz. Yani ne olursa olsun başlangıçta harcadığımız zamana değecek bir deneyimin bizi beklediğinden emin olabiliriz.

ilgaz-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu