Haber

Fatih Çapa’da Kadınlara Yangın Söndürücüyle Saldıran Zanlılar Yakalandı

Fatih Çapa’da otomobilde seyir halindeki 3 kişi kaldırımda bekleyen kadınlara, “Çalışıyor musunuz?” Bunu söyledikten sonra yangın söndürücüyü sıkarak saldırdı. O anları sosyal medya hesaplarından “Mahalleyi böceklerden temizliyoruz” notuyla paylaşan 3 zanlı yakalandı.

Dün akşam Fatih Çapa’da bir sokakta meydana gelen olayda, otomobilde bulunan 3 kişi kaldırımda bekleyen kadınlara yangın söndürücü sıkarak saldırdı. Şahıslar, yanlarına aldıkları yangın söndürücü ile önce kadınlara yaklaşmıştı. Şahıslar daha sonra kadınlara ‘Çalışıyor musunuz?’ diye sordu. sorusunu sorduktan sonra yangın söndürücü sıkarak saldırdılar. Yangın söndürücünün aniden sıkışmasıyla şoka giren bayanlar nereye koşacaklarını bilemediler. Olayın ardından 3 kişi gülerek otomobille yollarına devam etti. O anları sosyal medya hesaplarından “Mahalleyi böceklerden temizliyoruz” notuyla paylaşan 3 zanlı yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, “Kadına tüple saldırı” başlığıyla sosyal medyada paylaşılan görüntülerle ilgili olarak şüpheli şahısları tespit edip yakalamak için çalışma başlattı. Bu konuda yapılan çalışmalar çerçevesinde kadınlara saldıran zanlıların Kemal K. (24), Oğuzhan K. (25) ve Ebru Y.’nin (23) olduğu belirlendi. Kimlikleri belirlenen 3 zanlı, polis ekiplerince yakalandı. Tutuklanan zanlılar, Şehremini Polis Karakolu Amirine teslim edildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu