Haber

Beylikdüzü Belediyesi ilçede yaşayan yaşlı ve engelli vatandaşları özel günlerinde yalnız bırakmıyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, belediyeden kendi kendine bakım hizmeti alan serebral palsi hastası Selim Can Tavşan’a sürpriz yaparak 32. yaşını kutladı.

Beylikdüzü Belediyesi, ilçe halkının özel günlerinde yanında oluyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, belediyeden kendi kendine bakım hizmeti alan serebral palsi hastası Selim Can Tavşan’ın 32. yaş gününü kutladı. Büyük bir memnuniyet yaşayan aile, kendilerini özel günlerinde yalnız bırakmadıkları için başta Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti. Selim Can’ın doğum günü kutlamasının ardından saç ve sakalları kazındı.

“Dayanışmayı büyütmeye devam edeceğiz”

Vatandaşların mutluluğuna ortak olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Aile Hizmetleri Müdürü Gökşen Ayözen Hanım, “Hizmet verdiğimiz Selim Can’ın doğum günü olduğunu öğrendik ve bu günü kendisi ile paylaşmak istedik. takım arkadaşlarımız. Beylikdüzü Belediyesi’nin özel ihtiyaç sahibi yaşlı ve vatandaşlara; barınma, öz bakım, kuaför ve sıcak yemek gibi hizmetler verdiğini kaydeden Ayözen, “Daha da büyüterek devam edeceğiz. dayanışma ve komşularımızın yanındayız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

goynucekhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu