Ekonomi

SAP, Emmanuel Raptopoulos’u EMEA Bölgesi Başkanı olarak atadı

Merkezi Almanya merkezli yazılım şirketi SAP’de 25 yıldır farklı pozisyonlarda görev yapan Emmanuel Raptopoulos, Türkiye’nin de dahil olduğu yeni oluşturulan EMEA Bölgesi’nin başkanlığına atandı.

SAP, Emmanuel (Manos) Raptopoulos’u yeni oluşturulan EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’nin Başkanı olarak atadı. Yeni bölge; Benelüks ülkeleri, İngiltere, Fransa, Hollanda, İrlanda, İskandinav ülkeleri, İspanya, İtalya, Portekiz, Türkiye ve Yunanistan’ın yanı sıra tüm Orta Doğu ve Afrika’yı kapsamaktadır.

Bu atamayla Manos Raptopoulos, SAP’nin bölgedeki 53 ofisinde çalışan ve 90 ülkedeki müşterilere hizmet veren 14 bin çalışandan sorumlu olacak.

1998 yılında SAP’ye katılan ve Avrupa ve Orta Doğu’da Yönetim, Satış, Operasyon ve Danışmanlık alanlarında çeşitli liderlik görevlerinde bulunan Manos Raptopoulos, EMEA Bölgesi kapsamında Güney EMEA Bölgesi Başkanı olarak çalışıyordu. bu yıl, bu atamadan önce genişletildi.

“KURULUŞLARIN GELECEĞE HAZIR OLMASI KONUSUNDA SAP’E GÜVENİYORLAR”

SAP’nin Müşteriden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Scott Russell, “Manos Raptopoulos, SAP’de 25 yılı aşkın bir süredir müşteri odaklı işletmeleri başarıyla büyütüyor. SAP için stratejik açıdan önemli bir bölgede müşterilerimizin büyümesini ve yenilikçiliğini destekleme konusunda onun liderliğine güveniyoruz” dedi. Başarı. Bunun devam edeceğini biliyorum dedi.

Manos Raptopoulos’un empatik ve ilham veren bir lider, müşterilerin ve iş ortaklarının sadık bir savunucusu olduğunu belirten Russell, “Manos Raptopoulos’un yetkin ekibimizle EMEA Bölgemizi yeni boyutlara taşıyacağından heyecan duyuyorum.”

Manos Raptopoulos şunları söyledi:

“Müşterilerimizin beklentileri yüksek. En kritik iş süreçlerini yönetmek, dijital dönüşümü desteklemek, sürdürülebilirliği artırmak ve organizasyonlarını geleceğe hazır hale getirmek için SAP’ye güveniyorlar. EMEA’da, hızlandırılmış bulut ve yapay zeka inovasyonundan güç alıyoruz ve kurumsal tutkumuzla destekleniyoruz , çalışanlarımız ve ortaklıklarımız.” “Uzun zaman oldu. Çeşitli ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekibe liderlik etmekten onur duyuyorum. Birlikte bu bölgede ve ötesinde değerli bir etki yaratabiliriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu